مرور بر اساس

معرفی چند کتاب در مورد سرمایه گذاری در بورس

بورس، نامی وسوسه انگیز و استرس زا برای سرمایه گذاری! اما چگونه باید در بورس سرمایه گذاری کنیم؟ چنانچه قصد دارید وارد بورس شده و سرمایه خود را وارد اینکار کنید پیشنهاد ما این است که حتما در این زمینه مطالعه داشته باشد و در مورد اینکار با افراد با تجربه نیز مشورت بگیرید در ادامه چند کتاب در مورد بورس و قوانین و مقررات و سرمایه گذاری در بورس قرار داده شده که امیدواریم برای شما مفید باشد

معرفي چند كتاب در مورد سرمایه گذاری در بورس

کتاب مبانی سرمایه‎ گذاری در بورس اوراق بهادار اثر حسن کارنامه حقیقی نشر آموخته

سرمایه‌گذاری افراد جامعه در بورس می‌تواند نقش مهمی در رونق اقتصادی داشته باشد، زیرا از این طریق منابع مالی مورد نیاز بنگاه‌های اقتصادی برای توسعه­ ی فعالیت‌ها تأمین می­شود و در نتیجه، رونق کسب و کار، اشتغال‌زایی و رشد و شکوفایی اقتصاد کشور را به دنبال دارد. اما چه دلیلی دارد که فرد، به جای گزینه‌های متعددی که برای سرمایه‌گذاری وجود دارد، خرید سهام و سرمایه‌گذاری در بورس را انتخاب کند؟ کسب درآمد، امنیت و شفافیت در سرمایه‌گذاری، حفظ سرمایه در مقابل تورم، قابلیت نقدشوندگی مناسب و مشارکت در تصمیم‌گیری برای اداره­ ی شرکت‌ها از جمله انگیزه­ های ورود افراد به این بازار است. در کتاب «مبانی سرمایه­ گذاری در بورس اوراق بهادار» سعی شده تا به زبان ساده نیازهای اطلاعاتی سرمایه ­گذار علاقه ­مند به بازار بورس اوراق بهادار تأمین و پوشش داده شود.
معرفي چند كتاب در مورد سرمایه گذاری در بورس


کتاب هنر جنگ در بازار بورس اثر سلمان امین

معرفي چند كتاب در مورد سرمایه گذاری در بورسخرید کتاب


کتاب قوانین و مقررات مرتبط با بازار بورس اثر حامد امجدیان و مجتبی امجدیان انتشارات ارشدان

لایحه اصلاحیه قانون تجارت قانونِ بازارِ اوراقِ بهادار جمهوری اسلامی ایران آیین نامه ی اجراییِ قانونِ بازارِ اوراقِ بهادار قانونِ تجارتِ الکترونیکی قانونِ توسعه ی ابزارها و نهادهای مالی جدید قانونِ کار جمهوری اسلامی ایران و ایینِ دادرسی آن دستورالعملِ حاکمیتِ شرکتیِ شرکتهایِ پذیرفته شده در بورس اوراقِ بهادار تهران و فرابوس دستورالعملِ اجرایِ فصلِ ششمِ قانونِ اوراقِ بهادار ِجمهوری اسلامی ایران دستورالعملِ اجراییِ افشای ِاطلاعاتِ شرکتهای ثبت شده نزد سازمان و … مواردی که هر سهام دارِ خُرد، عمده، ناشرانِ بورسی و فرابورسی و به عبارتِ بهتر، قوانین و مقرراتی که هر فعالِ حقیقی یا حقوقی در بازارِ سرمایه به آن احتیاج دارد، در این کتاب کاربردی گردآوری شده است. قابل ذکر است که از آوردنِ موارد کم کاربرد یا بدونِ کاربرد در این کتاب پرهیز شده است.

این مطالب را هم بخوانید  چگونه در بورس سرمایه گذاری کنیم؟ (ویژه مبتدیان)

معرفي چند كتاب در مورد سرمایه گذاری در بورس

خرید کتاب


کتاب مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار اثر دکتر حسن کارنامه حقیقی نشر آموخته

کسب درآمد، امنیت و شفافیت در سرمایه گذاری،حفظ سرمایه در مقابل تورم،قابلیت نقدشوندگی مناسب و مشارکت در تصمیم گیری برای اداره ی شرکت ها از جمله انگیزه های ورود افراد به این بازار است. در کتاب (مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار) سعی شده تا به زبان ساده نیاز های اطلاعاتی سرمایه گذار علاقه مند به بازار بورس اوراق بهادار تامین و پوشش داده شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *